Great Butt

Artık eskisi gibi aynaya bakamıyor veya her baktığınızda kendinizden utanıyor musunuz ? O halde bu uygulamayı sakın kaçırmayın.
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 107.41 MB
  • Sürüm 8.004
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici FITNESS22 LTD
Great Butt indir; Hem de tam 8 hafta.

Kışın çok yemek yedikten sonra yaza daha fit girmek veya daha sağlıklı olmak istiyorsanız sıkı durun çünkü spor salonlarına veya bireysel eğitmenlere ihtiyaç duymadan çalışacaksınız.Hem de tam 8 hafta.

Sizinle aynı fikirdeyim çünkü yazın bunaltıcı sıcağında,kışın dondurucu soğuğunda evinizden çıkıp spor salonuna gitmek herkese yorucu gelir ve çoğu kişi gitmekten vazgeçer.Tabi durum böyle olunca evde sıkılmaktan sürekli bir şeyler atıştırır ve sonra tekrar TV'nin başına geçersiniz.Günler geçtikten sonra aynanın karşısına çıktığınızda kendinizi tanıyamaz hale gelir ve bu durumdan şikayet edersiniz.

Aşırı kilonuzdan,fazla basenlerinizden ve kalça şişkinliğinizden sürekli bahsediyorsanız size harika haberim var.

Artık spor salonlarına gereksiz para vermeden ve evinizden dışarıya bir adım bile atmadan tam 8 verimli hafta süren muhteşem ve 8 haftanın sonunda etkili bir sonuç alacağınız Great Butt adlı spor uygulaması var.

8 hafta boyunca yanı başınızda duran ve sizi sürekli motive eden bir antrenman koçu ile oldukça kolay başlayan ve ilerledikçe zorlaşan bu harika egzersiz uygulaması size en iyi sonucu vermek için hazırlandı.

Etkileyici antrenmanlarınızı yaparken sizi motive eden her türlü sevdiğiniz müziği dinleyebilirsiniz ve ayrıca her müzik uygulaması ile uyumlu bir şekilde çalışır.Müziğiniz çalmaya devam ederken antrenman koçunuz size kısık bir şekilde doğru yerde ve doğru zamanda dikkat etmeniz gereken pozisyonları söyleyecektir.

Bence daha fazla beklemeden sizi rahatsız eden fazla kilolarınızdan kurtulmak istiyorsanız hemen indirin ve terlemeye başlayın.

Great Butt indir